ZŁOTE OCZY 100x100

MA_1_D16_B

New product

Obraz w stylu popart. Przedstawia on portret mężczyzny, wykonany farbami akrylowymi na płótnie bawełnianym, naciągniętym na sosnowy blejtram. Brązowa kolorystyka oraz złote oczy nadają obrazowi wyjątkowy charakter. Spojrzenie mężczyzny jest niesamowite. 

Praca inspirowana twórczością doskonałej francuskiej malarki Francoise Nielly. Obraz jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny!

Więcej szczegółów

2 200,00 zł brutto

Opis

TematykaPostaci
AutorMosion
TechnikaAkryl
PodłożePłótno
Wymiar (cm)100x100
KolorystykaSepia

Więcej informacji

WARUNKI SPRZEDAŻY, DOSTAWY I ZWROTU TOWARU

*Transport: GRATIS przy zamówieniu powyżej 100zł * 
Obowiązuje na terenie Polski, dla prac do 20 kg, których najdłuższy bok nie przekracza 110 cm. 
Do prac z wysyłką za granicę (teren UE) oraz niespełniających wymagań dot. wymiarów/wagi mogą zostać doliczone koszty transportu, które ustalane są indywidualnie - kontakt: galeria@sztuknijsie.pl
DOSTAWA
Towar dostępny w sklepie dostarczany jest w ciągu 2 dni roboczych. W przypadku towaru przy którym widnieje napis ZAPYTAJ O CENĘ, obsługa klienta potwierdza z klientem indywidualnie dostępność, cenę i możliwości wysyłki. 
W przypadku zamówień na terenie krajów UE towar dostarczany jest w ciągu 5-10 dni roboczych od daty wpływu środków pieniężnych na konto.
ODSTĄPIENIE OD UMOWY
Masz 14 dni na zwrot towaru. W ciągu dwóch tygodni masz prawo zwrócić przesyłkę - bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu należy przesłać Formularz odstąpienia od umowy (wzór formularza znajduje się w Regulaminie)

SZYBKI KONTAKT DO NAS

Kontakt: galeria@sztuknijsie.pl, tel. +48 792 866 529 lub +48 508 839 164 (w godz. 9.00-17.00)

Comments ()

Produkty powiązane